SIP namų projektai – 10 metų patirties

sip namu projektai

SIP namų projektai. 10 metų patirties

Kas dar negirdėjote apie SIP projektus, būtinai turite su jais susipažinti! SIP projektai – modernūs ir ilgaamžiški dizainai jūsų namams. Atlikę daugiau nei 100 profesionalių konsultacijų bei 90 sėkmingų projektų, SIP projektų specialistai turi surinkę jau net 10-ies metų patirtį.

 

Sipprojektai.lt skelbiasi esą universali komanda, kurioje dirba tiek konstruktoriai, tiek architektai, tiek interjero dizaineriai. Patyrę specialistai yra galintys suprojektuoti ir sukurti ne tik gyvenamuosius namus, bet ir atskirus jų kvartalus bei įvairius viešuosius pastatus.

 

SIP namų projektai – tai projektai, kuriami iš didelio noro bei geriausių paskatų suteikti žmonėms patogią, tvarią bei jaukią gyvenamąją erdvę. Pagrindinė statybinė priemonė – SIP skydai. SIP – tai dvi OSB plokštės bei tarp jų įklijuota izoliacinė medžiaga, kaip aiškina sipprojektai.lt.

SIP projektai – bendradarbystė su savarankiškais SIP gamintojais

 

Kažin, ar bent vienas projektas būtų 100% sėkmingas nebendradarbiaujant su teisingai parinktais tiekėjais, įmonėmis. Sipprojektai.lt tą puikiai žino, todėl renkasi bendradarbiauti su  savarankiškais SIP gamintojais:

 

 

Negana to, SIP namų projektai bendrauja su klientais iš įvairių užsienio šalių, tokių kaip Anglija, Danija, Švedija, Olandija, Norvegija bei kt. Ilgametė patirtis statybos, projektavimo srityse, bei didžiulis noras suteikti klientui kokybišką paslaugą, yra tai, kas padaro SIP projektus tokius sėkmingus!

Pagrindiniai, SIP projektų atliekami, darbai

 

Remiantis sipprojektai.lt šaltiniu, jų specialistų atliekami darbai yra štai tokie:

    • Individualių namų projektai. Naudojamos įvairios medžiagos individualių namų projektams.
    • Interjerų projektai. Specialistai kuria vidaus erdvių ir baldų išdėstymo schemas, atlieka projektų vizualizacijas, elektros bei apšvietimo instaliavimo planus, sukuria 3D interjero modelį.
  • Projektų adaptacija SIP skydams. Šie darbai yra atliekami klientams, kurie jau turi suprojektuotą namo planą, bet nori statybai panaudoti SIP skydus.
  • Komercinės ir visuomeninės paskirties pastatai. Projektuojami žemės ūkio bei kitos paskirties pastatai. 

Apibendrinimas

 

Apibendrindami galime teigti, kad sipprojektai.lt dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai, kurie siekia visaapimančios darbo kokybės bei teigiamų klientų įvertinimų. Bendradarbiaudami su įvairiais SIP gamintojais bei klientais iš visos Europos, SIP projektų specialistai jau turi atlikę net 90 sėkmingų projektų ir laimėję 34 prizus!

 

Kaip matote, SIP namų projektai pasižymi ir didele, galimų darbų, įvairove. Čia jums padės susikurti ir individualų namų projektą, aptarti ir sudaryti 3D interjero dizaino modelį, pritaikyti SIP skydus jau esamam projektui bei kt. 

 

Šiuos projektus ir jų specialistus renkasi daugybė žmonių iš visos Europos ir ne tik. O jūs, ar rinktumėtės SIP projektus savo namo statybai?

 

Related Posts

Leave a Reply