SIP NAMAI

sipland-sip-namas-1

Sip Land 1

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 32000 eur

80 m2, A++ klasės

Sip Land 2

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 32000 eur

Namas 80 m2, A++ klasės

Sip Land 3

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 32000 eur

Namas 80 m2, A++ klasės

Sip Land 4

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 52000 eur

Namas 129 m2, A++ klasės

Sip Land 5

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 54000 eur

Namas 134 m2, A++ klasės

Sip Land 6

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 58000 eur

Namas 140 m2, A++ klasės

Sip Land 7

Kartotinis projektas

Namas 200 m2, A++ klasės

Kaina nuo 80000 eur

Sip Land 8

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 62000 eur

Namas 157 m2, A++ klasės

Sip Land 9

Kartotinis projektas

SIP Namas Kaina nuo nuo 120000 eur

Dvibutis namas (kotedžas) 302 m2, A++ klasės

SIP namai – neribotoms jūsų galimybėms

SIP namai – tai iš struktūrinių izoliacinių plokščių ir kitų medžiagų sukonstruoti tvirti statiniai.  SIP skydai – trijų sluoksnių statybinis produktas, sudarytas iš dviejų išorinių skiedrų plokščių (OSB) ir tarp jų esančio polistireninio putplasčio. Šios statybinės medžiagos plačiai naudojamos įvairiose konstrukcijose, kadangi jas sujungus gaunamas labai patvarus termoizoliuotas gaminys.

Teigiami atsiliepimai apie SIP namus skatina žmones išsamiau pasidomėti jų galimybėmis ir savybėmis. Jei tai aktualu ir jums, plačiau aptarsime, kuo ypatingi SIP namai ir jų konstrukcinės medžiagos.

Iš SIP skydų dažniausiai statomi nuo 80 m2 iki 300 m2 dydžio namai, kurių patalpos projektuojamos pagal užsakovo pageidavimus. Taip pat galima įsigyti jau suprojektuotų pastatų.

SIP namai yra A++ energinio efektyvumo klasės. Tai reiškia, kad tai ekologiški ir ekonomiški statiniai, pritaikyti šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Greta namo taip pat gali būti projektuojamas ir garažas, ir (arba) terasa, ūkinis pastatas, sodo namukas, kuris taip pat statomas iš SIP plokščių.

Skirtingiems klientų poreikiams patenkinti, galime pasiūlyti ir įvairius namo įgyvendinimo paketus, pvz., SIP skydų komplektą arba pastatomą namo dėžutę, kurią sudaro pamatai, SIP konstrukcija, difuzinė stogo plėvelė ir kt. Taip pat galima pirkti namą su daline apdaila: namo dėžutė + stogo danga, apšiltinimas, vandentiekio sistemos, elektros instaliacija ir kt. Galiausiai, siūlome namus su pilna lauko ir vidaus apdaila, kuri derinama individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.

SIP skydai – privalumai ir savybės

SIP skydai pasižymi atsparumu aplinkos poveikiui, lengvu, pagal poreikius, lenkimu bei aukštais termoizoliaciniais rodikliais. Dėl to SIPS plačiai naudojami nekilnojamojo turto statybos srityje – nuo gyvenamųjų namų, iki sodo namelių, garažų ir kitų statinių.

Ekologija – SIP namas draugiškas ne tik žmogui, bet ir gamtai. Jei jums svarbu gyventi tokiame būste, kurio statybos grindžiamos ekologijos standartais – SIP skydai, iš kurių statomi namai, yra puikus pasirinkimas. SIP namai tvarūs ne tik dėl naudojamų medžiagų ekologiškumo, bet ir dėl paties statybų proceso, kuriam pasibaigus susidaro nedidelis atliekų kiekis.

A++ standartas – Nuo 2022 m. metų reikalaujama, kad naujai statomi namai atitiktų A++ klasės standartą. SIPS namai atitinka šiuos keliamus reikalavimus. Taigi, pasirinkę tokį būstą, galėsite gyventi tvariame name, kuris bus draugiškas aplinkai ir sandarus, todėl padės sutaupyti daugiau energijos.

Ekonomiškumas – Kadangi SIP namai atitinka A++ klasės standartą, jie yra ne tik ekologiški, bet ir ekonomiški. Šių namų išlaikymas yra pigus, kadangi jie efektyviai sulaiko tiek šilumą, tiek vėsumą (gautą iš oro kondicionieriaus). Be mažų išlaikymo kaštų, kitas didelis šių namų privalumas yra patraukli kaina. SIP namai kainuoja kur kas pigiau nei plytiniai, karkasiniai arba rąstiniai.

Ilgaamžiškumas – SIP namų kainos prieinamos daugelio vartotojų kišenei dar ir dėl to, kad konstrukciniai sprendimai yra ilgaamžiai ir nereikalauja papildomos priežiūros, todėl padeda dar daugiau sutaupyti. Patvari konstrukcija tarnauja iki 100 metų ir ilgiau. Dėl vientisos namo konstrukcijos išvengiama įtrūkimų, kurie galėtų pareikalauti papildomų išlaidų.

Didelių apkrovų atlaikymas – SIPS skydai atlaiko dideles apkrovas. Tai suteikia galimybę rinktis norimą stogo dangą, neribojant poreikių: nuo beasbesčio šiferio iki betoninių čerpių.

Atsparumas aplinkos dirgikliams – SIP namų projektai vertinami ne tik dėl lengvų projektavimo sprendimų. Tokie statiniai yra atsparūs įvairiems aplinkos dirgikliams ir išlaiko saugumą net sudėtingose gamtinėse situacijose. Pavyzdžiui, statomi net ir tokiose pasaulio vietose, kur dažnai vyksta žemės drebėjimai. Praktika rodo, kad tokie namai išlieka nepažeisti. Nors Lietuvoje žemės drebėjimai yra labai reti ir nežymūs, mūsų šalyje SIP namai taip pat yra ne mažiau saugus ir praktiškas pasirinkimas.

Geros termoizoliacinės savybės – Kadangi šie namai pasižymi aukštu energijos sulaikymo lygiu, juose žiemomis efektyviai sulaikoma šiluma gauta iš įvairių šilumos šaltinių, o vasaromis – vėsuma gauta iš oro kondicionierių. Tai leidžia gyventi ekologiškai ir sumažinti būsto išlaikymo išlaidas nemažinant savo gyvenimo komforto.

SIP skydai sulaiko ugnį – Labai svarbu yra tai, kad kiekvienas SIP skydas neleidžia ugniai plėstis, tad sumažėja gaisro pavojus.

Gera garso izoliacija – Gyvenant šiuose namuose galima džiaugtis gera garso izoliacija. SIP skydų namai gali būti statomi ir miesto centruose. SIP skydai padeda išsaugoti jūsų komfortą.

Greitos namo statybos – Daugelį vartotojų pasirinkti šiuos modernius sprendimus skatina ne tik SIP namų kaina, tačiau ir greitos namo statybos. Nors jo statybų trukmė priklauso nuo projekto bei poreikių, dažniausiai ji varijuoja nuo poros mėnesių iki pusės metų. Kiekvienas atvejis yra derinamas individualiai.

Neribotos galimybės – SIP skydai suteikia galimybę kurti labai įvairių projektų namus. Namo fasadas ir namo stogo danga gali būti dekoruojami kliento pageidaujamomis medžiagomis.

Beveik nelieka statybinių atliekų – SIP skydų kaina yra mažesnė, lyginant su kitų rūšių namų statybų įkainiais. Be to, statybų metu netenka mokėti už medžiagas, kurių dalis vėliau virsta atliekomis. Todėl SIP namų statybų procese beveik nelieka statybinių atliekų.

Galima statyti visus metus – SIP namai gali būti statomi bet kurio sezono metu. Tai leidžia kur kas greičiau įsikelti į nuosavus namus, net jei statyti nuosavą namą nusprendžiama žiemą.

Taigi, jei nusprendėte pasirinkti SIP namą, tačiau turite įvairių klausimų ir norite gauti naudingų patarimų, nieko nelaukę susisiekite su mumis tel. +370 643 17137, el. paštu info@sipland.lt arba užpildę kontaktinę formą, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą.

PARTNERIAI

SUSISIEKITE SU MUMIS